O firmie

Firma Rentur Sp z o. o.

wita wszystkich koneserów aktywnego wypoczynku połączonego z pasją zwiedzania świata.

Przedstawiamy ofertę firmy RENTUR Sp. z o.o. zajmującą się wynajmem camperów w Gdańsku. Do Państwa dyspozycji oddajemy jacht motorowo-żaglowy, dzięki któremu wypoczynek nad wodą nabierze zupełnie nowego charakteru. Wypożyczalnia kamperów RENTUR to zespół doświadczonych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi, którzy od lat poświęcają się pasji żeglarstwa i podróżowania.

Naszym celem jest sprawienie, aby wypoczynek naszych klientów był w pełni udany i pozwolił zachować w pamięci wspaniałe chwile i niezwykłe wspomnienia. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę, wynajem kamperów na atrakcyjnych warunkach, a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewniamy jasne i uczciwe zasady transakcji, usługi na najwyższym poziomie oraz błyskawiczną reakcję na Państwa potrzeby, aby je spełnić.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w obecnym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę samochodów turystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dostarczy Państwu wszystkiego, czego potrzebujecie i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.